yugproperty.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
71 000 €
138 863.93 лв.

(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:24 на 7 април, 2026 год.
Обявата е посетена 117 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
6-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

452610 Продавам двустаен апартамент в комплекс Посейдон в к.к. Слънчев бряг. Комплексът се намира в подножието на планината, в северната част на курорта, в която има само хотели от висока категория, на 3 минути пеша от плажа.

Имотът се продава във вида показан на снимките.

Има такса поддръжка 83,33 евро на месец /1000 евро на година/. Акт.16

Оставам на разположение за организиране на огледи.

Имотът има жилищен статут; Има надземно паркомясто; Сградата има асансьор; Продава се с обзавеждане, което подлежи на уточнение; Има физическа охрана; ЕТАП НА СТРОИТЕЛСТВО: разрешение за ползване (Акт 16); ОТОПЛЕНИЕ: климатик; Има 1 балкон/тераса; Ремонтиран; Има такса поддръжка; Преходен; Целогодишно ползване; ВИД СТРОИТЕЛСТВО: тухла; ГОДИНА НА СТРОИТЕЛСТВО: 2010 г.; ИЗЛОЖЕНИЕ: изток; СПАЛНИ: 1; БАНИ: 1; ДОГРАМА: PVC
За контакт:
0883940996
Агенция:
МИРЕЛА - БУРГАС
0883940014
МИРЕЛА - БУРГАС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
yugproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас - 8000, ул. Александровска 113, ет. 5, офис 21
http://www.mirela.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177556104439492

71 000 €
138 863.93 лв.
(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг