yugproperty.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
99 900 €
195 387.42 лв.

(1 537 €, 3 006.11 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 14:23 на 2 май, 2026 год.
Обявата е посетена 62 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

462735 Предлагам за продажба ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ НА ПЪРВА ЛИНИЯ в гр. Свети Влас. Имотът се намира в комплекс 'Етъра' II. На територията на комплекса:

* два големи басейна;
* ресторант;
* добре поддържани озеленени площи;
* контролиран достъп.

Апартаментът е разположен на втори етаж с площ от 65 кв.м., и е с разпределение: входно антре, дневна с кухня, една самостоятелна спалня, баня със санитарен възел и тераса. Имотът е реновиран, обзаведен и оборудван с всичко необходимо, както за лично ползване, така и за отдаване под наем с цел инвестиция.

Комплексът има такса обслужване в размер на 12 евро на кв.м., на година. За конкретния имот 65 евро на месец /780 евро на година./

На разположение съм за допълнителна информация и организиране на огледи.

Първа линия без гледка море; Имотът има жилищен статут; Има надземно паркомясто; Сградата има асансьор; Продава се с обзавеждане, което подлежи на уточнение; Има физическа охрана; ЕТАП НА СТРОИТЕЛСТВО: разрешение за ползване (Акт 16); ОТОПЛЕНИЕ: климатик; Има 1 балкон/тераса; С довършителни дейности; Има такса поддръжка; Преходен; Целогодишно ползване; ВИД СТРОИТЕЛСТВО: тухла; ГОДИНА НА СТРОИТЕЛСТВО: 2000 г.; ИЗЛОЖЕНИЕ: гледка към озеленен двор; СПАЛНИ: 1; БАНИ: 1; ДОГРАМА: Алуминиева
За контакт:
0883942720
Агенция:
МИРЕЛА - БУРГАС
0883940014
МИРЕЛА - БУРГАС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
yugproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас - 8000, ул. Александровска 113, ет. 5, офис 21
http://www.mirela.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177772098782791

99 900 €
195 387.42 лв.
(1 537 €, 3 006.11 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас